28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Lynx82
Lynx82 [166]
Sziasztok!

Problémám lenne a Bf3-al.. már megint:

A játékban a betűk és számok elmosódottan, csúnyán jelennek meg.Vkinek volt már hasonló problémája?Olyan mintha alacsonyabb felbontásban játszanék.. de 1920X1080 -ban tolom.
12.4b ati szoftver volt amit nemrég 12.8ra frissítettem. Hogy ez lenne a baj?Nem hiszem.leszedtem a 12.8 at és visszaraktam a 12.4 et és ua


http://kepfeltoltes.hu/120830/bf3_2012-08-30_10-08-35-98_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/120830/bf3_2012-08-30_10-08-41-15_www.kepfeltoltes.hu_.png

http://kepfeltoltes.hu/120830/bf3_2012-08-30_10-08-47-22_www.kepfeltoltes.hu_.png

vga: sapphire HD7850 OC 2gb

h vki tud segíteni azt megköszönöm!

Advanced Micro Devices - AMD * Learn to Play!

Vissza

Fórumszabályzat