28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Kösz, de ezt ismerem. Mondjuk azt megpróbáltam, hogy keresőbe a "folk death" és a "viking death" szavakat írtam, aztán kipenderítettem a listáról a bennmaradt melodeath/black bandákat, aztán most van vagy 100 banda, amikre kíváncsi vagyok.
Morello
Morello [5412]
Csemegézz...
sHarris
sHarris [3225]
Egy random zeneajánlási kéréssel fordulok hozzátok. Tudnátok olyan FOLK és/vagy VIKING METAL együtteseket mondani, amelyek DEATH METALOS hörgéseket alkalmaznak énekként? Nem melodeath érdekel, mert megmondom őszintén, én azt soha sem kedveltem, hanem mély, rendes DM-es énekek. Összesen három együttest találtam, amelyre ez igaz, az egyik a Svartsot, a másik a Vanir, a harmadik meg a Radogost.

Vissza

Fórumszabályzat