28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Csabesz27
Csabesz27 [1]
Nekem olyan problémám van a Battlefiled 3 mal hogy amikor felakarok mászni a vonatra mindig leesik és nem tudom mért van ez. Akermilyen kombinácót használok mindig leesik, hogy kapaszkodna. ha valaki tud valami tippet vagy ötletet, hogy hogyan tudnám megoldani, megköszönném.

Krakoczki Csaba

Vissza

Fórumszabályzat