28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Skyrim órára is beülhetünk a Rice egyetemen [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

- Lizard -
- Lizard - [45]
Persze, hogy szeretnék olyan egyetemre járni Biztosan jó lehet, de amikor így elsőre megláttam, hogy egyetemen oktatás van Skyrimből, hát akkor majdnem lefordultam a székről.

Vissza

Fórumszabályzat