A premium az összes DLC-t és plusz tartalmat magába foglalja, valamint azokhoz előbb férsz hozzá. Tehát egyértelműen csak azt éri meg megvenni. A mostani, 25 eurós áron nagyon megéri, mert tényleg baromi jó publikos pályák mind a CQ, mind az AK mapjai, és a mostani 45 assignment is elég hosszú ideig tartó kihívást jelent az alapok mellé.
Legközelebb meg told fel a hátsód TS-re, még mindig az unQL szobában szoktam lenni.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
