küldj velük PMet. és amúgy meg köszi, de amúgy a Premium így a hátralevők DLC-re is vonatkozik, ami még nem jött ki?
25?.... kb mintha újra megvenném a játékot... még meglátom.
amúgy meg köszi az infót.
Fórum » Beszélgetés a játékokról

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Jó, nem, de amúgy egész jó kis reflex-fejlesztő, meg jól jön néha a változatosság kedvéért.
A kibaszás társas játék, sose feledd.