28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

skyline134
skyline134 [8]
amikor meg nyitom a black ops-ot egér helyett 1 töltő ikon van és semmire se tudok rá menni HELP ME
odie992
odie992 [680]
Helló!


Segítségeteket kérném: Megvettem a Black Ops-ot, és indítanám a Singlet: Intrónál kilép, hibaüzenettel. Multinál betöltni, csak az egér helyett a töltő-ikon van, és nemtudok semmit se csinálni. Mi lehet a probléma? Gépet újraraktam, semmi, ugyan ez. Szerintetek?

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

Vissza

Fórumszabályzat