40-es voltam mikor leraktam fél éve, vagyis vége, tegnap összehoztam nagy nehezen a 41-et, és egyedül a jetelés az, ami visszaszokás nélkül is jól megy. Persze volt egy kis hardwarees gebasz is, nem tudom, hogy időközben ők állítottak el valami, legújabb driver miatt nem jó, de a korábban élvezhető beállításokkal most eléggé akadoztam. Aztán amikor a semmiből tűnnek elő az ellenfelek akkor nem sok mindent lehet tenni. Majd ha lesz új gépem akkor bevállalom a premiumot is és felkúszom a világranglista élére.
SPOILER
kizárt...

Oké, fél éve nem játszottam, a szemem sincs hozzászokva a medium grafikához (az ott vajon ember vagy paca?