28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brütal Legend (PC)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hát belekukkantottam a multiplayer-ben, egyelőre ugye csak azt engedi a játék. A grafika szót sem érdemel, olcsó konzolport, semmi sem állítható... semmi, még a felbontás sem. Őszintén remélem, hogy csak a béta miatt.

Ami viszont mellett viszont nem lehet elmenni, az ez: KÉP1 KÉP2

Ilyet utoljára 10 éve pipáltam...

A béta alapján a metal rajongókon kívül erősen meggondolandó a megvétele. Én legrosszabb esetben vettem 17,24€-ért egy 108 számos válogatást, ami a nem metal fanokat nem fogja vigasztalni.

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat