Ami viszont mellett viszont nem lehet elmenni, az ez: KÉP1 KÉP2
Ilyet utoljára 10 éve pipáltam...
A béta alapján a metal rajongókon kívül erősen meggondolandó a megvétele. Én legrosszabb esetben vettem 17,24€-ért egy 108 számos válogatást, ami a nem metal fanokat nem fogja vigasztalni.
Dark Archon
