De sajnos nem... önmagában a konzolos grafika nem zavarna, de ez így minimálisan sem élvezhető, olykor az egész úgy áll be, hogy semmit sem látni a pályából, máskor meg ugyanazt rajzolja ki sokszor egymás után.
Nem én vagyok az egyetlen egyébként, a Steam fórumban a glitch-ek számos variációja felvonul, VGA gyártótól függetlenül.
Dark Archon
