28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brütal Legend (PC)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hát először nagyon megijedtem, azt hittem, valaki kicserélte az nVidia kártyámat egy AMD-re De sajnos nem... önmagában a konzolos grafika nem zavarna, de ez így minimálisan sem élvezhető, olykor az egész úgy áll be, hogy semmit sem látni a pályából, máskor meg ugyanazt rajzolja ki sokszor egymás után.

Nem én vagyok az egyetlen egyébként, a Steam fórumban a glitch-ek számos variációja felvonul, VGA gyártótól függetlenül.

Dark Archon

GustyX
GustyX [7048]
Mi gond? Túl sötét a kép.

Meg is van az oka, miért csak 20 euró.

Remélem ezen tényleg változtatnak majd, mert ez így... Mármint hogy semmi sem állítható. Grafika 2009-es volta engem nem zavar.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hát belekukkantottam a multiplayer-ben, egyelőre ugye csak azt engedi a játék. A grafika szót sem érdemel, olcsó konzolport, semmi sem állítható... semmi, még a felbontás sem. Őszintén remélem, hogy csak a béta miatt.

Ami viszont mellett viszont nem lehet elmenni, az ez: KÉP1 KÉP2

Ilyet utoljára 10 éve pipáltam...

A béta alapján a metal rajongókon kívül erősen meggondolandó a megvétele. Én legrosszabb esetben vettem 17,24€-ért egy 108 számos válogatást, ami a nem metal fanokat nem fogja vigasztalni.

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat