28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Ettől féltem, hogy a 4. rész bekavar Kis szerencsével a 4. rész a 2142-höz hasonlóan más korba helyezi a csatát, és akkor hosszabb lesz a szavatossága. Amúgy a 2142-t sem értem, tök jó lett, mégis negyed annyi idő alatt megdöglött, mint a 2. rész.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Hááát. Ha mindenképp meg akarod venni a játékot, akkor igen.

Viszont max. egy évet tudsz vele játszani szerintem, bf4-nél ez úgy ki fog ürülni, mint a pinty. Publikolni viszont tökéletes játék.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Mint ex BF2-es játékos, van értelme megvenni a Premium Edition-t? Héten veszek új gépet, és így már kipróbálnám.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Vissza

Fórumszabályzat