28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hónap végén bejelentik a Battlefield 4-et? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

gregmerch
gregmerch [3766]
Annyi százasom lenne, ahányszor már én is ezt mondtam/gondoltam...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

tomes
tomes [29]
Úgy érzem a játékipar a Battlefield 3-mal elérkezett egy mérföldkőhöz, ilyen a GTA 5 is, a grafika már nem tud nagyon hova fejlődni, akkor vajon mivel lesznek többek a következő év játékai?

Vissza

Fórumszabályzat