Fórum » Beszélgetés a játékokról
Cyberpunk 2077
Úgy látszik, lassan már egy crpg-t sem lehet bevállalni multi nélkül. Én ezt nem nevezném pozitívumnak, de lelkük rajta. Legfeljebb lesz mibe belekötni, reméljük, másba nem is nagyon lehet majd.
Lesz multiplayer is a játékban. Ez így egyelőre se +, se -. Egy single központú játékba tök fölösleges multit beleerőltetni (igen Lara baba, téged nézlek) de a lengyel srácok elmondása szerint a single részt rendesen összerakják és amellé készül a multi is. Eddig nem kellett csalódnunk bennünk, remélem nem ezzel kezdik el.
(Witcher 3-nál is gondolkoznak valamiféle multin, de az még kérdőjeles)

(Witcher 3-nál is gondolkoznak valamiféle multin, de az még kérdőjeles)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Grand Theft Auto VI – a jó és a rossz hír
- 2. Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel
- 3. Marvel Tōkon: Fighting Souls teszt
- 4. Captain Price a Call of Duty: Modern Warfare 4 egyszemélyes kampányából sem fog hiányozni
- 5. Felpörögtek az események a Ubisoftnál Ghost Recon-fronton, a Future Soldiert most például ingyen húzhatod be!
Legfrissebb fórumtémák
- 15:52
- Helyzetjelentés Extra [3396]
- 12:21
- Még egy utolsó ingyenes frissítést kapott a BALL x PIT roguelite falbontó [hozzászólások] [1]
- 07:48
- Szét*** az ideg [5564]
- 00:28
- Vissza a régi szép időkhöz? Egy magyar indie stúdió 4X űrstratégián dolgozik Legacy of Sol címmel [hozzászólások] [10]
- 16:41
- Corsair Cove teszt – Yo-ho-ho, kalóznak lenni jó-jó-jó! [hozzászólások] [4]
- 11:34
- Helyzetjelentés [157647]
- 17:41
- Ki mivel játszik mostanában? [8261]
- 09:22
- Mit játszottál végig legutóbb? Értékeld! [1618]
- 09:24
- 2 éves vagyok itt a Domeon.HIP-HOP HURÁÁ!!!!!! [272]
- 08:55
- Játékhírek a szerkesztők figyelmébe [1524]
