28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Mostanában egész sok jó köröm volt ezért rászántam magam a premiumra. Helivel halál nélkül lenyomni caspian bordert rushban (gépágyúval elkergetni a jetet ), 80 pontos lemaradásból fordítani conquestben, negyed órás állóháború metro közepén, tudjátok miről beszélek.

Vissza

Fórumszabályzat