28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GRID 2



Írd ide hozzászólásod:

figi11
figi11 [1]
Sziasztok!

Kérnék tőletek egy kis segítséget!

Megvettem a játékot! Telepítettem, és amikor el akaor indítani, ezt írja ki:
steam-error

failed the start game (app already running)

Várom válaszaitokat!

Köszi

Vissza

Fórumszabályzat