Pedig ez sajna tény, a kiadó ugyan is egy sajtóközleményben írta ezt. PC-re meg jön, csak az Electronic Arts Magyarország zavart össze azzal, hogy nem írták a PC-t, csak az új generációs konzolokat.
De sajna a reboot része tényleg igaz.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!