28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Volt nagy méretű patch a BF2-höz, sőt olyan is amiben ingyen megkaptunk 2 kieget, de ha te valóban egy olyan nagy bf fan lennél akkor ezt tudnád, és ha még több kultúra szorult volna beléd, tudnád, hogy tisztelni kell más véleményét is nem lenézni ezért. Én egyetértek Gregmerch-el, valóban néha frusztráló a multiplayer, a sok kiskaput kereső játékossal, akik csak arra specializálódtak, hogy minél több fraget/pontot gyűjtsenek mindegy mennyire tiporva ezzel a játékélményt, és ezt még "skill"-nek hívják. A bf2-ben még nem volt ilyen szintű ponthajhászat, és ott valahogy élvezhetőbb csaták voltak, a bf3 jól néz ki, jók a hangok az effektek, a látvány, de nagyon nehéz egy olyan szervert találni ami valóban kiegyenlített és izgalmas, többnyire az megy hogy van a vesztes csapat és a győztes, a vesztesek közül vagy átváltanak a másik csapatba ha tudnak ha nem akkor lelépnek.
Igen tudom hogy régen is voltak "dlc"-k, kiegészítők voltak akkoriban, és jóval több munka állt mögöttük és tartalmasabbak voltak, nem pedig 3 havonta csaptak össze valamit "ha már beígértük" alapon.

Vissza

Fórumszabályzat