28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

stenga
stenga [290]
Legalább akkor engedhetnék a moddolást,hogy legyenek Projectreality és hasonló modok mert az multit tényleg agyonvágja a sok kempelös sniper kisgyerek, meg az ugrabugraheadshot emberkék, látvány hangulat hangok rendben vannak, de maga a játékmenet ami élvezhetetlen legtöbbször.

Vissza

Fórumszabályzat