Inkább arra váaszoljatok, hogy mi a trollért kell konzolon bemutatni egy ilyet?
A falat kaparom amikor lövik, és szépen lassan megfordul, miközben függőlegesen egy cm-t nem mozdul.
Meg a kedvencem: Open the door [press X] lol
Csak Nekem megalázó egy fps-t konzolon tolni?

Minden ellenállás hasztalan! 8-)