28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Jó jó...alakul a topic

Inkább arra váaszoljatok, hogy mi a trollért kell konzolon bemutatni egy ilyet?
A falat kaparom amikor lövik, és szépen lassan megfordul, miközben függőlegesen egy cm-t nem mozdul.
Meg a kedvencem: Open the door [press X] lol
Csak Nekem megalázó egy fps-t konzolon tolni?

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat