Ahhh miert pont a metrot, annyit jatszottam a betaval hogy mostmar ra se birok nezni arra a palyara.x) En is egyedul toltam oket egy ideig meg mindig egyedul tolom neha, de mit mondjak hogyha csapatal jatszasz akkor tenleg meg a leg unalmasabb szervereken is jol el lehet lenni.
@Kolin Mekré: Nem tudom mirol beszelsz, kontroleren ugyanugy lehet horizontalisan es vertikalisan celozni egy idoben, mint az egerel.