28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
Jah, kosz ezt eddig nem is tudtam. Ahhh miert pont a metrot, annyit jatszottam a betaval hogy mostmar ra se birok nezni arra a palyara.x) En is egyedul toltam oket egy ideig meg mindig egyedul tolom neha, de mit mondjak hogyha csapatal jatszasz akkor tenleg meg a leg unalmasabb szervereken is jol el lehet lenni.

@Kolin Mekré: Nem tudom mirol beszelsz, kontroleren ugyanugy lehet horizontalisan es vertikalisan celozni egy idoben, mint az egerel.
GustyX
GustyX [7048]
Van még a Second Assault, egy egyelőre XBOX-ra szánt DLC, tartalma még ismeretlen. Pletykálják amúgy, hogy Metro és még egy pályát áthoznak a BF3-ból ebben a DLC-ben.

Szvsz a CoD is multiorientált, de a kampánya is kifejezetten jó. Miért ne lehetne elvárni egy BF-től is hogy jó legyen a kampánya? BF3 után nem fűzök sok reményt hozzá, de hátha.

Egyedül is élvezetes a multi, sosem toltam mással komolyan, úgy meg hogy kommunikáltunk is....

Bad Company kellene folytatniuk, nem kiadni egy új BF3 DLC-t.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Yourmom
Yourmom [528]
En csak egy DLC rol tudok a bf4 hez, a Chinatownt. Valoban rohadtul nagy geciseg hogy ahelyet hogy beletegyek a jatekba, kulon pre order bonuskent aruljak..
YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Ez a BF4 az EA újabb pénzlehúzása, még csak októberben fog megjelenni de már van hozzá 2 (!!!!!!!!) DLC, ergo belerakhatnák az alapjátékba, de miért raknák ha plusz ezreket kaszálhatnak vele darabonként, komolyan e nevetséges. Anno a BF2-höz jött egy 1.5 Gb patch, abban egy új fegyver volt minden kasztnak, még vagy 4-5 pálya, arról nem is beszélve hogy modolható volt, és mégis hatalmas sikere volt. Ma még le sem csengett a BF3 de már tolják az arcunkba 4-et, és közel sincs akkora különbség a 3 és 4 között mint mondjuk a 2 és 3 közt Minden jel csak arra mutat, hogy ez egy újabb lehúzás, bf3 feljavítva plusz néhány "újdonság", de legtöbbet már elsütötték valamelyik bf-ben csak most bf4 módban kapjuk meg pl commander mod... Gondolom majd itt is 1 hónapnyi játékkal már 18as ezredesek lehetünk és ha csak belépsz a játékba már kapsz 200 exclusive premium pontot, mert CSAK BELÉPTÉL, hogy azért a türelmetlen tizenévesek kedvére is tegyünk

Vissza

Fórumszabályzat