Igen, vannak ESL játékosok tömegével, akik nem csalnak, csak ki van nekik tweakelve a nagyobb FPS-ért a gép (ehhez nem értek annyira), rengeteget gyakorolnak, és rászántak kb 100 órát, hogy ESL Versus-ban gyakoroljanak. Ennyi a történet. Ha valaki csal, az 100-0-t csinál Metro-n, úgy, hogy A-ról lekéseli a C-n levőket, és ezt free camben látod.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Egy mid-low játékos egérrel és billentyűvel mint én, kb 3x gyorsabban reagálok mint akármelyik konzol hero (kivéve persze az autista őstehetségeket).
