28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lekerültek a polcokról az Activision Marvel játékai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SwitcX88
SwitcX88 [621]
Ennek mi értelme van? Végre elkezdték belátni (pl. GoG, de már a steam-en is van bőven) a cégek, hogy van értelme a régi játékaikat leporolni és újra kiadni, erre az idióta Activison visszavonja a 'kisebb' címeket. Már csak a saját webáruház hiányzik tőlük

Vissza

Fórumszabályzat