28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lekerültek a polcokról az Activision Marvel játékai [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Dilikutya
Dilikutya [167]
Pedig a Wolverine és a Shattered Dimensions például elég jó kritikákat kapott, úgy emlékszem.
COD más téma, az teljes egészében saját, addig árulják, ameddig akarják. Blizzard és Lucasarts játékokat is nevetségesen drágán adják még mindig.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.

Vissza

Fórumszabályzat