COD más téma, az teljes egészében saját, addig árulják, ameddig akarják. Blizzard és Lucasarts játékokat is nevetségesen drágán adják még mindig.
Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.