Pedig játékként is nagy lehetett volna, legalábbis volt benne lehetőség.
Csiripelték amúgy a madárkák, hogy talán lesz folytatása, legalábbis Schaffer nem zárkózik el tőle.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fórum » Beszélgetés a játékokról
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
És ezáltal baromira szórakoztató. De akinek ezek nem mondanak semmit, annál megértem hogy nem lelkesedik.
Erre megjelenik egy jó kiállású, kigyúrt, szőke hajzuhataggal bíró forma
Ez még talán egy kis fricska is a készítők részéről, nagyon találó
