28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hároméves ciklusba kerül a Call of Duty [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SwitcX88
SwitcX88 [621]
A két kedvenc cod-om az MW3 és a BO2. Sledgehammer közreműködés és Treyarch. IW már nem kéne

Vissza

Fórumszabályzat