28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
7 ways next-gen can rebuild horror gaming
Az ai... a legfontosabb!!! És a legesélytelenebb...
Grafikailag már vagyunk azon a szinten valóban, hogy a hangulatot teljes mellszélességgel képes legyen megalapozni. Képzeljétek csak el a System Shock 2-t akár a rokona, a Bioshock grafikájával, hogy ne is a legújabbat mondjam...

És akkor ott a The Evil Within! Ahogy néztem a múltkori megjelenési dátumhoz mellékelt 12 perces videót, nagyon nagyon meggyőző volt!!! Nyilvánvalóan a sztori is tartogat meglepetéseket, de ott van pl a játékelemként megjelenő súlyos sérülés a lábon (még ha nem is végleges, nyilván mégis csak egy játék) de jó volt látni, hogy nem félperces problémaként jelent meg a játékban!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat