28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Így van, több ember együttes hibájából fakadnak. Ennek ellenére volt már rá példa mind a hazai, mind a nemzetközi médiában szerintem, hogy egy riporter illetlen dolgokat mondott, mert rosszul tájékoztatták vagy nem tájékoztatták arról, hogy élő adásban van, és a vége általában az lett, hogy őt küldték el sürgősen a csatornától...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Nem hiszem, ezek általában több ember együttes hibájából fakadnak, ahogy a c:c is írta. Nyilván annak a legcikibb személyesen, aki épp bent ragad a kamera előtt, szakmailag viszont ugyanolyan gáz mindenki számára, maximum egy ejnye-bejnyét tudok elképzelni.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Morello
Morello [5412]
Hatalmas. Egyébként nem tudom, hogy ilyen esetekben mi az eljárás, éri-e valami retorzió a "hibázókat"... Remélem nem, mert ezek amolyan kis humoros adalékok, nem hinném hogy fájna bárkinek is. Ha mondjuk valaki véletlenül elkáromkodja magát élő adásban, az nyilván más téma.
Barthezz
Barthezz [54711]
"Előfordul néha olyan, hogy a képvágó vagy az adásszerkesztő nincs teljes összhangban a technikusi stábbal, pontosan ez történt a Duna TV Kívánságkosár című műsorában. Éppen egy Korda György-fellépés végét vágták át a műsorvezetőre, de az egyik technikus bentragadt a háttérben. A hősies férfi még próbálta menteni a menthetőt, csodálatosan kivitelezett mozdulattal azonnal hasravágta magát, majd kicsit a földön csúszva bemászott a díszlet mögé. Köszönjük Duna TV, köszönjük kedves technikus!

Ezzel a mesteri vetődéssel simán jobbak vagyunk a műfaj eddigi csúcsánál, akkor egy híradó hátterében ragadt bent egy fénymásolólány."


Kész, meghalok a röhögéstől.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat