28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Nemrég az m1 valamelyik éjjeli híradójában volt ha jól emlékszem ilyen. Anno viszont a "Kurva jó estét Magyarország" híradósa esetén nem őt, hanem valamelyik technikust függesztették fel az állásából. De ha nem káromkodásról van szó, hanem ilyen vicces, röhejes bakikról, ez még reklámot is hoz az adott csatornának.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Így van, több ember együttes hibájából fakadnak. Ennek ellenére volt már rá példa mind a hazai, mind a nemzetközi médiában szerintem, hogy egy riporter illetlen dolgokat mondott, mert rosszul tájékoztatták vagy nem tájékoztatták arról, hogy élő adásban van, és a vége általában az lett, hogy őt küldték el sürgősen a csatornától...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Nem hiszem, ezek általában több ember együttes hibájából fakadnak, ahogy a c:c is írta. Nyilván annak a legcikibb személyesen, aki épp bent ragad a kamera előtt, szakmailag viszont ugyanolyan gáz mindenki számára, maximum egy ejnye-bejnyét tudok elképzelni.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Morello
Morello [5412]
Hatalmas. Egyébként nem tudom, hogy ilyen esetekben mi az eljárás, éri-e valami retorzió a "hibázókat"... Remélem nem, mert ezek amolyan kis humoros adalékok, nem hinném hogy fájna bárkinek is. Ha mondjuk valaki véletlenül elkáromkodja magát élő adásban, az nyilván más téma.
Barthezz
Barthezz [54711]
"Előfordul néha olyan, hogy a képvágó vagy az adásszerkesztő nincs teljes összhangban a technikusi stábbal, pontosan ez történt a Duna TV Kívánságkosár című műsorában. Éppen egy Korda György-fellépés végét vágták át a műsorvezetőre, de az egyik technikus bentragadt a háttérben. A hősies férfi még próbálta menteni a menthetőt, csodálatosan kivitelezett mozdulattal azonnal hasravágta magát, majd kicsit a földön csúszva bemászott a díszlet mögé. Köszönjük Duna TV, köszönjük kedves technikus!

Ezzel a mesteri vetődéssel simán jobbak vagyunk a műfaj eddigi csúcsánál, akkor egy híradó hátterében ragadt bent egy fénymásolólány."


Kész, meghalok a röhögéstől.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat