28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Bocsi én is pont egy ilyen noob vagyok, aki azóta tolja hogy ingyen van A 4-ben milyen újításokra gondolsz?
Ez a battlelogos böngészős szerverkereső nekem amúgy nagyon gagyi, nem találtam olyan funkciót, pedig biztos van, hogy a 3 barátommal egyszerre keressen nekünk szervert, vagy ilyen tényleg nincs?
Skorpio90
Skorpio90 [5530]
Viszont nagyon durva, ami most megy: az egy dolog, hogy dugig vannak a szerverek, de mindegyiken én vagyok a rangidős (COLONEL SERVICE STAR 4-gyel...), és mindenki olyan balfasz, hogy elképesztő, eddig 5 menetből 5-ben én voltam az első a 64-es szervereken... És érdekes, hogy hangulatra, meg nekem grafikára is a 3. jobban tetszik, viszont a 4-ben lévő újítások nagyon hiányoznak.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Originen ingyenes a Battlefield 3! Rettegjetek, megyek!

horrorgeeks.blogspot.com

Vissza

Fórumszabályzat