Hát pl. gondolok itt a fegyverek módosítására, egyrészt egyszerűbb és kényelmesebb, másrészt több a lehetőség a fegyók tulajdonságának változtatására, illetve a festések jelenléte sem utolsó szempont, meg hát több fegyver közül is lehet választani. Attól is agyfaszt kapok, hogy a respawn képernyőn nem lehet a térképen kiválasztani a zászlókat, hanem csak az oldalsávból, míg a 4. részben ez szintén meg van oldva. A közös szerverkeresés meg sajna tényleg nincs benne, a 4-ben is most vezetik be ezt a lehetőséget.Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
A 4-ben milyen újításokra gondolsz?
