28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Hardline



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
2014. október 21-én érkezik a minden évben menetrend szerint érkező CoD ellenfél modern warfare shooter, ami ezúttal a kőkemény rendőr faszagyerekekre helyezi a hangsúlyt: jön a rendőrös a Battlefield!
Itt minden megtalálható.

Lassan jön a gameplay, egyéb elfoglaltság miatt valószínűleg nem én fogom posztolni.

Vélemény: egy teljes árú DLC a BF4-hez, ami tartalmaz egy - tapasztalatok szerint felejthető - kampányt és a szokásos új játékmódokat, pár új kütyüt és. Nagyjából ennyi lesz. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, bár a BF óriási csatáit, pályáit nehéz elképzelni egy SWAT tagokkal és bankrablókkal. Sebaj, még jó is lehet az egész.

Ezt meg csak érdekességképpen.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat