Itt minden megtalálható.
Lassan jön a gameplay, egyéb elfoglaltság miatt valószínűleg nem én fogom posztolni
.
Vélemény: egy teljes árú DLC a BF4-hez, ami tartalmaz egy - tapasztalatok szerint felejthető - kampányt és a szokásos új játékmódokat, pár új kütyüt és. Nagyjából ennyi lesz. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, bár a BF óriási csatáit, pályáit nehéz elképzelni egy SWAT tagokkal és bankrablókkal. Sebaj, még jó is lehet az egész.
Ezt meg csak érdekességképpen.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
