28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hearts of Iron 2 Doomsday - Pogessor Mod



Írd ide hozzászólásod:

Doflamingo
Doflamingo [11]
Igen, az 1.2-ig játszhatatlan volt.. Magyarokkal kezdetem, a németek 3 év alatt nyomták le a lengyeleket, aztán '45-ig Párizsig jutottak.

Később kijött az 1.02, ami elég jónak tűnt, fejlődött az Ai, voltak partraszállások, meg minden. Először azt hittem, végre csak összehoztak valamit, de itt meg a szovjetunió olyan gyenge, hogy megincsak játszhatatlan...

H.A.ZS.

Quetzalcoatl
Quetzalcoatl [780]
Nem tervezek foglalkozni vele, amikor kipróbáltam a németekkel, a lengyelek lenyomtak mint a rajzszöget, egy év után az aktív védekezésnél tartottam, az észtek meg Leningrádot ostromolták. Na ekkor uninstalláltam.

http://pogessor.pcdome.hu/

Doflamingo
Doflamingo [11]
Amúgy az Iron Crossal nem is terveztek foglalkozni? AZ 1.2-es patches már egészen játszható, AoDra telepítve gyakorlatilag egy felpatchelt AoD-ot kapunk, amiből már csak egy kis Pogessor tuning hiányzik, ha nem is eventek terén, legalább egy kicsit az AI-nak. Két hibája, hogy a szovjetek valamiért nevetségesen gyengék, meg kicsit a szövetségesek, a tengely pedig nagyon bika.

H.A.ZS.

Vissza

Fórumszabályzat