Később kijött az 1.02, ami elég jónak tűnt, fejlődött az Ai, voltak partraszállások, meg minden. Először azt hittem, végre csak összehoztak valamit, de itt meg a szovjetunió olyan gyenge, hogy megincsak játszhatatlan...
H.A.ZS.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
H.A.ZS.
http://pogessor.pcdome.hu/
H.A.ZS.