Nemrég értem a 400 days végére is. Bár csak 15-20 perceket töltünk egy-egy új főszereplővel, ez mégis elég idő volt ahhoz, hogy megkedveljem őket. A szálak is szépen kapcsolódtak egymáshoz, tetszett. Egyedül azt sajnáltam, hogy Shel fejezetéből (kell még? én is csak most pótoltam, de már egy ideje elérhető) SPOILER
Stefet nem lehet megmenteni-magunkkal vinni, helyes volt.
Gondolkodom, hogy most belekezdjek e a season 2-ba. Jó játék ez, de olyan hülye észrevétlen a mentési rendszere, epizódtól epizódig tudom csak játszani.
