Kenny már az első évadban sem volt komplett, simán kinyírta Larry-t és Bent is megölte volna, ha lett volna rá alkalma. (Végül volt is, de azt már kegyelemből tette, tehát azért az 5. rész végére már fejlődik a jelleme) 2. évadban sztem csak azután zakkant meg picit, hogy a barátnője meghalt, az meg érthető. Bár elég furcsa volt ahogy ráakaszkodott a kisbabára. De legvégül mégis csak neki lett igaza: ha az orosz gyerekkel kapcsolatban nem is (mert Avrot is meg lehet érteni, nem csoda hogy nem akar segíteni a barátai gyilkosainak), de végül mégiscsak ott volt északon Wellington. + ha őt választjuk Jannel szemben, de nem akarunk vele továbbmenni, nem kezd el őrjöngeni, hanem simán megérti és még a gyerektől is harc nélkül megválik.
Ami pedig két évad összehasonlítását illeti, nekem sokkal jobban tetszett az első. Nem csak a történet és a karakterek miatt, hanem azért is, mert az még tényleg egy játék volt. A második évadnál viszont olyan érzésem volt, hogy ezt igazából csak a youtube-ra kellett volna feltölteniük, hogy végignézzem, mert szinte semmi interaktív része nem volt a dolognak. Történet szempontjából persze mindkét évad kb u.olyan lineáris, de az elsőben még 5x annyi tárgyat meg lehetett vizsgálni.
De a játék részét félretéve, az új bandával sem éreztem semmilyen kötődést, Jane-t leszámítva (aki tök olyan volt mint Molly).Így aztán az olyan döntések, hogy Nicknek vagy az öreg csávónak segítsek-e az első részben, vagy hogy menjek rá a vékony jégre, hogy megmentsem Luke-ot, teljesen hidegen hagytak.
Nem volt rossz a második évad sem, de nem biztos hogy játszok vele ha nem lett volna előtte egy nagyon jó első.
Ami pedig két évad összehasonlítását illeti, nekem sokkal jobban tetszett az első. Nem csak a történet és a karakterek miatt, hanem azért is, mert az még tényleg egy játék volt. A második évadnál viszont olyan érzésem volt, hogy ezt igazából csak a youtube-ra kellett volna feltölteniük, hogy végignézzem, mert szinte semmi interaktív része nem volt a dolognak. Történet szempontjából persze mindkét évad kb u.olyan lineáris, de az elsőben még 5x annyi tárgyat meg lehetett vizsgálni.
De a játék részét félretéve, az új bandával sem éreztem semmilyen kötődést, Jane-t leszámítva (aki tök olyan volt mint Molly).Így aztán az olyan döntések, hogy Nicknek vagy az öreg csávónak segítsek-e az első részben, vagy hogy menjek rá a vékony jégre, hogy megmentsem Luke-ot, teljesen hidegen hagytak.
Nem volt rossz a második évad sem, de nem biztos hogy játszok vele ha nem lett volna előtte egy nagyon jó első.