
) modit, hogy ehhez a WD topichoz biggyessze oda, hogy "(sorozat)", a másikhoz pedig azt, hogy "(játék)". Igaza van jawsikának, van amikor én is kihagyom az a pillantásnyi időt, hogy tájékozódjak és elkezdem olvasni a topic tartalmát, hogy hol is vagyok éppen.