28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Megkérném az egyik (egyetlen?) modit, hogy ehhez a WD topichoz biggyessze oda, hogy "(sorozat)", a másikhoz pedig azt, hogy "(játék)". Igaza van jawsikának, van amikor én is kihagyom az a pillantásnyi időt, hogy tájékozódjak és elkezdem olvasni a topic tartalmát, hogy hol is vagyok éppen.

Vissza

Fórumszabályzat