Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok
Azt hallottam, a God of War is telepít.
Ma jött patch, már jó a store. Amúgy néhány játék telepít pár gigát, a gran turismok 20 felett is lehetnek a frissítések után.
PSN: nayrobi11
Én is pont ebben a cipőben jártam 2 hete kb. Már egy jó ideje elköltöztem a szülőktől de az asztali gépemet otthon hagytam, nálam csak egy laptop van, és már kezdett hiányozni, hogy néha hétköznap esténként kockuljak egy kicsit, ill ha haverok jönnek át legyen valami program az iváson kívül, és mivel van egy 47"-os lapos TV-m adta magát a helyzet, hogy ide bizony konzol kell.
Szintén az exkluzív címek és az ingyen multi miatt választottam a PS3at, egy 500as super slimet vettem használtan 45ért, még van rá pár hónap gari is. Kb 1 hete szar a PS store rajta, de a PS network attól működik, szal multizni lehet, és már úgy hallom a store is működik, csak most nem vagyok a gép közelében, hogy kipróbáljam.
A tárhely amúgy annyira nem fontos én úgy látom, mivel ha beraksz egy játékot lemezen, akkor bizony a lemezről fogsz játszani, nem másolja fel a játékot mint xboxon, csak az esetlegesen a játékhoz azóta kijött frissítéseket tölti le a gépre. Más a helyzet, ha digitális formában veszed meg a játékot, akkor fel kell tenni a vinyóra, és bizony elég sok helyet foglalnak ezek a játékok.
A régi fat gépet kerüld el mindenképp, slimet vagy superslimet vegyél ez nagyon fontos.
Szintén az exkluzív címek és az ingyen multi miatt választottam a PS3at, egy 500as super slimet vettem használtan 45ért, még van rá pár hónap gari is. Kb 1 hete szar a PS store rajta, de a PS network attól működik, szal multizni lehet, és már úgy hallom a store is működik, csak most nem vagyok a gép közelében, hogy kipróbáljam.
A tárhely amúgy annyira nem fontos én úgy látom, mivel ha beraksz egy játékot lemezen, akkor bizony a lemezről fogsz játszani, nem másolja fel a játékot mint xboxon, csak az esetlegesen a játékhoz azóta kijött frissítéseket tölti le a gépre. Más a helyzet, ha digitális formában veszed meg a játékot, akkor fel kell tenni a vinyóra, és bizony elég sok helyet foglalnak ezek a játékok.
A régi fat gépet kerüld el mindenképp, slimet vagy superslimet vegyél ez nagyon fontos.
lehet karácsony környékén kobnzolvásárlásra adom a fejem. Érdekelne, hogy ki mit tart jobbnak, PS3 vagy X360? (pro-kontra)
Egyelőre a PS szimpatikusabb, de nem tudom miért, lévén soha nem volt konzolom, s egy kezemen megszámolnám, hányszor játszottam bármelyik gépen. De pl az Uncharted széria már egy nagyon erős előny a PS-nek.
Emellett pl nem tudom, a tárhelye mennyire fontos egy konzolnak, mit tárol rajta egy átlag user?
Aztán: használt konzol rendes boltban, 3 hónap garanciával mennyire rizikós? Mert ha olyat vennék beleférne egyből 4-5 játék is mellé.
Egyelőre a PS szimpatikusabb, de nem tudom miért, lévén soha nem volt konzolom, s egy kezemen megszámolnám, hányszor játszottam bármelyik gépen. De pl az Uncharted széria már egy nagyon erős előny a PS-nek.
Emellett pl nem tudom, a tárhelye mennyire fontos egy konzolnak, mit tárol rajta egy átlag user?
Aztán: használt konzol rendes boltban, 3 hónap garanciával mennyire rizikós? Mert ha olyat vennék beleférne egyből 4-5 játék is mellé.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
