28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
A kép alatt folytatódik a cikk, további 4 bekezdéssel, ami választ ad a címben feltett kérdésre is. Jóreggelt, kedves szbszig!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

szbszig
szbszig [33649]
Alapvetően szeretem ezt a Ma is tanultam valamit! sorozatot az Indexen. Bevallom, hogy bőven voltak az elmúlt évben olyan dolgok, érdekességek, amikről én sem hallottam előtte. Vagy ha számomra ismert téma volt, akkor is előfordult, hogy akadt benne olyan adalék, amit nem vagy nem pont úgy tudtam.

Ez a mai viszont mi?

Csak egy bekezdés az egész, mintha elfelejtették volna befejezni a cikket. Arról nem is beszélve, hogy a címben feltett kérdésre nem ad választ. Ez az egyik létező legnagyobb köcsögség az újságírásban, amikor van egy szenzációkeltő cím, amire kattint vagy lapoz az ember, és a végén arról már nincs is szó benne...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat