28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lucasfilm játékok a GoG-on [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
Jedi Knight II: Jedi Outcast szvsz jobb a JA-nál a story mode tekintetében (multit vizsgálva már más a leányzó fekvése, anno szép kis magyar klánélet volt Jedi Academy-ben, nem véletlenül).

Az pedig szintén egy fontos infó a nosztalgiára vágyóknak, hogy egy gamepad vagy joystick erősen ajánlott az X-Wing/TIE Fighter szériához!
ivanova36
ivanova36 [1321]
DervisHUN: a Jedi Academy-t javaslom még a Kotor előtti időszakból, illetve más stílust képviselő X-wing Alliances-t és a Rouge Squadron-t

Vissza

Fórumszabályzat