28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dátumot kapott a Game of Thrones: A Telltale Games Series második része [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

thri77
thri77 [652]
Világos, de azért csak látni már egy rész után is, hogy milyen, vagy nem játszottad? Azt tudom, hogy amíg a WD-nél teljesen független a sztori, itt a sorozatra épül, a szereplők is azok és meg is van a helye az évadok között. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a WD féle mércét megüti-e, vagy sem. Esetleg másabb-e valamiben, az ott megszokottól.
SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
Egyetlen epizód jött ki, így csak akkor lehet véleményt nyilvánítani, ha már a teljes évad elérhető. De annyi bizonyos, hogy már ennyi tartalom alapján is eddig ez a legjobb Game of Thrones játék, amit eddig kiadtak.
thri77
thri77 [652]
Nekem meg nem volt idom megnezni. Direkt enm is olvastam rola semmit, nehogy spoilerbe fussak. Van olyan jo mint a Walking dead?

Vissza

Fórumszabályzat