28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Monstrum játékmenet-bemutató [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

bollokr
bollokr [189]
Na ha ezt valaki Oculussal meri játszani,megérdemli a szívinfarktust.
Már így is kiakadtam,mikor a videóban a kis barátunk benyomta az ajtót.

Laikus szemmel csak nekem tűnik életképesnek a túlélő horror ?
Ez ad olyan mennyiségű izgalmat és adrenalint a játékosnak,ami a játék végéig fenntartható.?


Vissza

Fórumszabályzat