Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Pedig a zsánerben kiemelkedő darabnak számít szerintem. Mondjuk lelkileg is megviselő egy játék, nagyon kikészített mire a végére értem. Azóta nem nyúltam hozzá.
A The Evil Within-t azóta is folyton árazzák lefele mindenhonnan, csak vegyék már megfele az emberek alapon 

Különösen live-on szokott néha előfordulni ilyen. Mikor a The evil within 9500Ft-ért volt fent Xbox One-ra live-on, elírás miatt kb 3 napig, megjelenés előtt!!! Nagy vétel volt 

Ha arra mennek el, akkor nem lesz más választás. Ráadásul már most vannak olyan akciók néha, amiért feladod a régimódi elveidet. 

Én azért vagyok olyan régimódi, hogy jobban szeretem fizikailag magam mellett tudni a játékokat CD/DVD/BD/HDD-n, mint a "felhőben". Szóval ha erre megy az irány, akkor inkább aggódok.
Tényleg japán, tudjuk be rövidzárlatnak.
Ebben a generációban nemigen lesz már discdrive elhagyás, majd a következőben. Ami most van, az a beta
Ebben a generációban nemigen lesz már discdrive elhagyás, majd a következőben. Ami most van, az a beta

"És hogy fogja imádni az amerikai közösség amikor fele akkora méretben jelenik meg a slim, hogy ŐK még erre is képesek voltak"
Khmmm.. lehet én vagyok elmaradott, de azt hittem, hogy a Sony az japán cég.
Khmmm.. lehet én vagyok elmaradott, de azt hittem, hogy a Sony az japán cég.
És hogy fogja imádni az amerikai közösség amikor fele akkora méretben jelenik meg a slim, hogy ŐK még erre is képesek voltak
Bezzeg a sony hány százalékkal csökkenti a felületét a fat modellhez képest?
Biztos lesz egy két ilyen elfajzott összehasonlítás.
Nem akarom szidni az MS-t,biztos csak azért lett ekkora mert nem akarnak még egy 3led-es konzolt, vagy fel akarják idézni az xbox1-es korszakot
Bezzeg a sony hány százalékkal csökkenti a felületét a fat modellhez képest?
Biztos lesz egy két ilyen elfajzott összehasonlítás.
Nem akarom szidni az MS-t,biztos csak azért lett ekkora mert nem akarnak még egy 3led-es konzolt, vagy fel akarják idézni az xbox1-es korszakot

XBOX ONE konkrétan egy vintage VHS-lejátszó hangulatát adja kivitelezésben és méretben, anno cégnél kialakítottunk rá egy vicces mémet.
Én az alaplap vastagságára céloztam. A területén persze tudnak kicsinyíteni, de mindegy hol van, kell neki az a 3-4 centi mindenestül. Szerintem a ps4 eléggé durván kis méretekkel érkezett és ezen nem is lesz könnyű dolguk változtatni. Az xbox onet meg erősen túlméretezték, azon látszik hogy nem a maximumra törekedtek.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
