Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Ha azt mondod, hogy kiemelkedő, akkor lehet akkor a legközelebbi akciónál rácsapok. Öcsém PS4-én az első pályát vittem csak át (böszme láncfűrészes tag elől rejtőzködés, ahol gyakran és gyanúsan könnyen észrevett, Sam Fishernek se lett volna ott túl sok esélye), az alapján nem éreztem késztetést az azonnali folytatásra.
Pedig a zsánerben kiemelkedő darabnak számít szerintem. Mondjuk lelkileg is megviselő egy játék, nagyon kikészített mire a végére értem. Azóta nem nyúltam hozzá.
A The Evil Within-t azóta is folyton árazzák lefele mindenhonnan, csak vegyék már megfele az emberek alapon 

Különösen live-on szokott néha előfordulni ilyen. Mikor a The evil within 9500Ft-ért volt fent Xbox One-ra live-on, elírás miatt kb 3 napig, megjelenés előtt!!! Nagy vétel volt 

Ha arra mennek el, akkor nem lesz más választás. Ráadásul már most vannak olyan akciók néha, amiért feladod a régimódi elveidet. 

Én azért vagyok olyan régimódi, hogy jobban szeretem fizikailag magam mellett tudni a játékokat CD/DVD/BD/HDD-n, mint a "felhőben". Szóval ha erre megy az irány, akkor inkább aggódok.
Tényleg japán, tudjuk be rövidzárlatnak.
Ebben a generációban nemigen lesz már discdrive elhagyás, majd a következőben. Ami most van, az a beta
Ebben a generációban nemigen lesz már discdrive elhagyás, majd a következőben. Ami most van, az a beta

"És hogy fogja imádni az amerikai közösség amikor fele akkora méretben jelenik meg a slim, hogy ŐK még erre is képesek voltak"
Khmmm.. lehet én vagyok elmaradott, de azt hittem, hogy a Sony az japán cég.
Khmmm.. lehet én vagyok elmaradott, de azt hittem, hogy a Sony az japán cég.
És hogy fogja imádni az amerikai közösség amikor fele akkora méretben jelenik meg a slim, hogy ŐK még erre is képesek voltak
Bezzeg a sony hány százalékkal csökkenti a felületét a fat modellhez képest?
Biztos lesz egy két ilyen elfajzott összehasonlítás.
Nem akarom szidni az MS-t,biztos csak azért lett ekkora mert nem akarnak még egy 3led-es konzolt, vagy fel akarják idézni az xbox1-es korszakot
Bezzeg a sony hány százalékkal csökkenti a felületét a fat modellhez képest?
Biztos lesz egy két ilyen elfajzott összehasonlítás.
Nem akarom szidni az MS-t,biztos csak azért lett ekkora mert nem akarnak még egy 3led-es konzolt, vagy fel akarják idézni az xbox1-es korszakot

XBOX ONE konkrétan egy vintage VHS-lejátszó hangulatát adja kivitelezésben és méretben, anno cégnél kialakítottunk rá egy vicces mémet.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
