28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Trufa
Trufa [529]
Ezt mondjuk magamtól is kitaláltam. Bosszúból Barthezz-nek drukkolok, mert azért 50e hsz-t gyűjteni tényleg aktivitást igényelt (még, ha a 90%-a baromság is ) és nem a nyereményért tette. Sőt, hogy még borsot is törjek az orrod alá, még az összegyűjtött betűimet is odaadom neki! Hehe, tényleg, az összejátszás sincs megtiltva (azért a PS4-et felezzük vasfűrésszel).

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
Zavarjon téged nyugodtan, engem nem különösebben érdekel a dühöngésed.
Trufa
Trufa [529]
De most komolyan?! Itt ez a SolidSnakeGH, 20-án regelt és már összedolgozott 450 hsz-t?! Nagyon pedálozik azért a PS4-ért. S ez így korrekt a régi tagokkal szemben? Ráadásul minden dühöngő zárva van, pedig most így belegondolva azért ez megérne egy szaftos káromkodást.

Vagy ez csak engem zavar?

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

Vissza

Fórumszabályzat