28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Nekem a Szindbád szó a zsibbad szóra adta be az a rohadt autokorrekt. Nem tudom mi szükség van rá, én magamnak be sem kapcsolnám, telefonomon is ki van kapcsolva...
Barthezz
Barthezz [54711]
Kicsit off, de ha már feljött a téma: Másik topicba írtam a munkahelyi wc szót, a munkahelyit elgépeltem és az első lehetőségre kijavítva Munkácsy wc lett belőle...

Vhogy így jöhetett ki RAi*DEN-nél is a Szindbád.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Barthezz
Barthezz [54711]
A jó öreg vally.

Amúgy a prediktív szövegbeviteles témához: Én néha simán az asztali gépemen, a pirossal aláhúzott szóra jobb klikkel rámenve és cserélve is összehozom, hogy baromságra cseréli ki az elgépelt szavamat. Csak ezeket észreveszem rögtön és átírom.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Dino
Dino [6086]
balays82: nem nyert. Pl. ez és ez. Kb. 15 65535 karakteres hozzászólás van (ennyi az adatbázisban a max. hossz, úgy gondoltuk, elegendő ) vally mellett Gillette és ktariel neve szerepel többször a listán.
balays82
balays82 [14276]
A leghosszabb hsz-hez nem kell Dino, az egészen biztosan JIB-é. De szerintem az első 10 helyen is ő állhat.

RAI*DEN:

Az mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy nem mindenhol az a szó szerepel, amit eredetileg oda szántál.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Köszi! Ez gáz, de lehetne rosszabb is.

Miket tudsz/tudtok még megnézni a fórumon? Leghosszabb hsz evör? Legaktívabb fórumozó (kommentek/belépések száma), ilyesmik? Abszolút érdeklődés-jelleggel kérdezem csak, bár egy ilyen érdekességeket felsoroló cikket a fórumosok nagy része szerintem szívesen olvasna (egy bordó skinnel ellátott háttérnél főleg )

Trufa: igen, mindenki ellened van. Végre leleplezted az összeesküvést.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dino
Dino [6086]
LordMatteo: Bocs, nem vettem észre korábban. Íme.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Múltkor kérdeztem, de aztán elsüllyedt a dolog - az én első hozzászólásomat meg tudod mondani Dino? Évek óta keresem mindenféle adatbázisokban, meg itt manuálisan a fórumon is, de nem találtam meg.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dino
Dino [6086]
davkar9: "Mióta érhető el a több kép beszúrásának lehetősége a blog részlegben?" - degonosz!
"hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá?" - egész egyszerűen, a fórum adatbázisában mind a 2 millió hozzászóláshoz el van tárolva a pontos időpont is.
Jelenleg gondolkodunk egy olyan finomításon, ami a már beérkezett hozzászólásokat nem érinti, de valahogy mégis kiszűri a későbbiekben érkező, egyértelműen csak a számnövelést hajszoló - azaz a témához érdemben nem hozzátevő - hozzászólásokat.
davkar9
davkar9 [11521]
Törzstagoknak külön játékot kellett volna. Hány ban volt kiosztva 2008 májusában? Hány embert (nevezd is meg) fenyegetett meg a fórumon és pmben Bomc? Ki tékelte a 100k a helyzetben? Mióta érhető el a több kép beszúrásának lehetősége a blog részlegben? Ilyenek.

A hsz számos dolog valóban félrement. Az alapötletet értem, minden nyereményjátéknál ez a fő probléma, "névtelenek" viszik el az ajándékok több mint a felét. Egy ilyen nyereménynél meg azért elég durva lett volna csak 2 komment, kezdésnél: "Remek játék, sok sikert mindenkinek!" végén: "Ez hihetetlen! Nagyon boldog vagyok!". És többet nem is láttuk. Számláló az újaknál egyértelmű, viszont mindenki másnál, hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá? Pl RAIDENt látom pörögni, de lövésem sincs mennyivel kezdte a játék elején.

Amúgy hatalmas +1 Suceenak.

Vissza

Fórumszabályzat