
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Nekem a Szindbád szó a zsibbad szóra adta be az a rohadt autokorrekt. Nem tudom mi szükség van rá, én magamnak be sem kapcsolnám, telefonomon is ki van kapcsolva... 

Kicsit off, de ha már feljött a téma: Másik topicba írtam a munkahelyi wc szót, a munkahelyit elgépeltem és az első lehetőségre kijavítva Munkácsy wc lett belőle...
Vhogy így jöhetett ki RAi*DEN-nél is a Szindbád.
Vhogy így jöhetett ki RAi*DEN-nél is a Szindbád.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A jó öreg vally.
Amúgy a prediktív szövegbeviteles témához: Én néha simán az asztali gépemen, a pirossal aláhúzott szóra jobb klikkel rámenve és cserélve is összehozom, hogy baromságra cseréli ki az elgépelt szavamat.
Csak ezeket észreveszem rögtön és átírom. 
Amúgy a prediktív szövegbeviteles témához: Én néha simán az asztali gépemen, a pirossal aláhúzott szóra jobb klikkel rámenve és cserélve is összehozom, hogy baromságra cseréli ki az elgépelt szavamat.
Csak ezeket észreveszem rögtön és átírom. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A leghosszabb hsz-hez nem kell Dino, az egészen biztosan JIB-é. De szerintem az első 10 helyen is ő állhat.
RAI*DEN:
Az mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy nem mindenhol az a szó szerepel, amit eredetileg oda szántál.
RAI*DEN:
Az mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy nem mindenhol az a szó szerepel, amit eredetileg oda szántál.

Köszi!
Ez gáz, de lehetne rosszabb is.
Miket tudsz/tudtok még megnézni a fórumon? Leghosszabb hsz evör? Legaktívabb fórumozó (kommentek/belépések száma), ilyesmik? Abszolút érdeklődés-jelleggel kérdezem csak, bár egy ilyen érdekességeket felsoroló cikket a fórumosok nagy része szerintem szívesen olvasna (egy bordó skinnel ellátott háttérnél főleg
)
Trufa: igen, mindenki ellened van. Végre leleplezted az összeesküvést.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Múltkor kérdeztem, de aztán elsüllyedt a dolog - az én első hozzászólásomat meg tudod mondani Dino? Évek óta keresem mindenféle adatbázisokban, meg itt manuálisan a fórumon is, de nem találtam meg.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
davkar9: "Mióta érhető el a több kép beszúrásának lehetősége a blog részlegben?" - degonosz!
"hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá?" - egész egyszerűen, a fórum adatbázisában mind a 2 millió hozzászóláshoz el van tárolva a pontos időpont is.
Jelenleg gondolkodunk egy olyan finomításon, ami a már beérkezett hozzászólásokat nem érinti, de valahogy mégis kiszűri a későbbiekben érkező, egyértelműen csak a számnövelést hajszoló - azaz a témához érdemben nem hozzátevő - hozzászólásokat.
"hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá?" - egész egyszerűen, a fórum adatbázisában mind a 2 millió hozzászóláshoz el van tárolva a pontos időpont is.
Jelenleg gondolkodunk egy olyan finomításon, ami a már beérkezett hozzászólásokat nem érinti, de valahogy mégis kiszűri a későbbiekben érkező, egyértelműen csak a számnövelést hajszoló - azaz a témához érdemben nem hozzátevő - hozzászólásokat.
Törzstagoknak külön játékot kellett volna. Hány ban volt kiosztva 2008 májusában? Hány embert (nevezd is meg) fenyegetett meg a fórumon és pmben Bomc? Ki tékelte a 100k a helyzetben? Mióta érhető el a több kép beszúrásának lehetősége a blog részlegben? Ilyenek.
A hsz számos dolog valóban félrement. Az alapötletet értem, minden nyereményjátéknál ez a fő probléma, "névtelenek" viszik el az ajándékok több mint a felét. Egy ilyen nyereménynél meg azért elég durva lett volna csak 2 komment, kezdésnél: "Remek játék, sok sikert mindenkinek!
" végén: "Ez hihetetlen! Nagyon boldog vagyok!
". És többet nem is láttuk. Számláló az újaknál egyértelmű, viszont mindenki másnál, hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá? Pl RAIDENt látom pörögni, de lövésem sincs mennyivel kezdte a játék elején.
Amúgy hatalmas +1 Suceenak.
A hsz számos dolog valóban félrement. Az alapötletet értem, minden nyereményjátéknál ez a fő probléma, "névtelenek" viszik el az ajándékok több mint a felét. Egy ilyen nyereménynél meg azért elég durva lett volna csak 2 komment, kezdésnél: "Remek játék, sok sikert mindenkinek!
" végén: "Ez hihetetlen! Nagyon boldog vagyok!
". És többet nem is láttuk. Számláló az újaknál egyértelmű, viszont mindenki másnál, hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá? Pl RAIDENt látom pörögni, de lövésem sincs mennyivel kezdte a játék elején.
Amúgy hatalmas +1 Suceenak.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
