28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Az szép, nem is jöttem rá, mi akart az eredeti lenni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Nekem a Szindbád szó a zsibbad szóra adta be az a rohadt autokorrekt. Nem tudom mi szükség van rá, én magamnak be sem kapcsolnám, telefonomon is ki van kapcsolva...
Barthezz
Barthezz [54711]
Kicsit off, de ha már feljött a téma: Másik topicba írtam a munkahelyi wc szót, a munkahelyit elgépeltem és az első lehetőségre kijavítva Munkácsy wc lett belőle...

Vhogy így jöhetett ki RAi*DEN-nél is a Szindbád.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Barthezz
Barthezz [54711]
A jó öreg vally.

Amúgy a prediktív szövegbeviteles témához: Én néha simán az asztali gépemen, a pirossal aláhúzott szóra jobb klikkel rámenve és cserélve is összehozom, hogy baromságra cseréli ki az elgépelt szavamat. Csak ezeket észreveszem rögtön és átírom.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Dino
Dino [6086]
balays82: nem nyert. Pl. ez és ez. Kb. 15 65535 karakteres hozzászólás van (ennyi az adatbázisban a max. hossz, úgy gondoltuk, elegendő ) vally mellett Gillette és ktariel neve szerepel többször a listán.
balays82
balays82 [14276]
A leghosszabb hsz-hez nem kell Dino, az egészen biztosan JIB-é. De szerintem az első 10 helyen is ő állhat.

RAI*DEN:

Az mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy nem mindenhol az a szó szerepel, amit eredetileg oda szántál.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Köszi! Ez gáz, de lehetne rosszabb is.

Miket tudsz/tudtok még megnézni a fórumon? Leghosszabb hsz evör? Legaktívabb fórumozó (kommentek/belépések száma), ilyesmik? Abszolút érdeklődés-jelleggel kérdezem csak, bár egy ilyen érdekességeket felsoroló cikket a fórumosok nagy része szerintem szívesen olvasna (egy bordó skinnel ellátott háttérnél főleg )

Trufa: igen, mindenki ellened van. Végre leleplezted az összeesküvést.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dino
Dino [6086]
LordMatteo: Bocs, nem vettem észre korábban. Íme.
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Múltkor kérdeztem, de aztán elsüllyedt a dolog - az én első hozzászólásomat meg tudod mondani Dino? Évek óta keresem mindenféle adatbázisokban, meg itt manuálisan a fórumon is, de nem találtam meg.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dino
Dino [6086]
davkar9: "Mióta érhető el a több kép beszúrásának lehetősége a blog részlegben?" - degonosz!
"hogy lesz megállapítva, hogy mennyit szólt hozzá?" - egész egyszerűen, a fórum adatbázisában mind a 2 millió hozzászóláshoz el van tárolva a pontos időpont is.
Jelenleg gondolkodunk egy olyan finomításon, ami a már beérkezett hozzászólásokat nem érinti, de valahogy mégis kiszűri a későbbiekben érkező, egyértelműen csak a számnövelést hajszoló - azaz a témához érdemben nem hozzátevő - hozzászólásokat.

Vissza

Fórumszabályzat