A sarokban legyen egy tank:
-Távcsővel
-Extra páncélzattal
-X
Ez azért kell mert mindig a Sarkon lévő egységet próbálják először kinyiffantani...
A magányos tankot elvontatod és feltöltöd mindennel és hadba állítod...
A templom mindenképp bombázást kap...
<none>