Végig is vittem tegnap az első részt. Kicsit rövidnek érzem, pedig nagyon jó kis történet alakult ki, és kicsit GoT-osan lett vége a résznek, de azért megpróbálom újra játszani más döntésekkel a játékot, kíváncsi vagyok mi alakul ki belőle
Az a baj hogy kicsit függővé tett az első rész szóval valószínűleg ebből season pass lesz
