Maradjunk annyiban, hogy van némi fogalmam a videojáték iparról mind marketing, mind fejlesztési oldalról. Abban amit írtál, persze van ráció, de olvasd el légyszi, amit lentebb írtam, hogy ne kelljen megint leírnom. Hogy a hasonlatoddal éljünk, itt nem a Tollat találták fel, hanem a Toll3-at. A Toll sorozatnak vannak rajongói, akik nagy megelégedéssel használták mind a Toll1-et, mind a továbbfejlesztett Toll2-t. Sőt, mit több, várják a Toll3-at. Persze a reklámot nem lehet nélkülözni, de mivel egy bejáratott címről van szó, ezért már él a köztudatban. Természetesen egy ilyesfajta kiadásnak mindig van kockázata, de mint lentebb is írtam, akár be is jöhet. Az E3-nél meg nem kell jobb propaganda, garantáltan nem fogják elfelejteni, ha ott előkerül, mert arra minden játékos figyel.
Kíváncsian várnám, hogy a szökőárat hogyan lehet beépíteni a marketing költségvetésbe, meg előre megjósolni, de inkább kérlek ne is fáradj a kifejtésével.

