Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PS4 játék: harmadik heti kérdések [hozzászólások]
Rutin, nem rutin, utána kellett néznem, mert nekem 2 szín is rémlett, és nem véletlenül. Csak kíváncsiságból megkérdeztem ma az ősPS-es ismerősömet viberen, hogy milyen színű volt az első PSX lemezek alja, és a válasza az volt, hogy nagyon sötét lila, de barátnője a sötétkékre esküszik, de az is lehet, hogy fekete. Most akkor mit mondjak? Annyira szerintem mégsem egyértelmű, meg én a PS2-vel kevertem hirtelenjében szín szempontjából.
A rutint egy lentebbi kommentre ertettem, es ott jelezve volt a PS1es mult. De nem itelkezesbol irom.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Plusz azert szerintem aki beszall ebbe a versenybe (20. Evfordulos PS) csak talalkozott mar PS1-gyel korabban.
Úgy értettem, hogy valaki nem találja meg a választ és emiatt esetleg tippelésre kényszerül. Persze így sem volt olyan húzós, csak a szokásos 1 perc helyett 5 perc keresést és a megfelelő forrást illetően némi gondolkodást igényelt.
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
Sztem a szókeresés sem olyan nehéz, megfelelő taktikával, nem a legvégére hagyva nem igényelt a betűk megtalálása túl sok plusz időt. A megfejtésre pedig vagy ráérez vki, vagy nem, nekem ezek szerint szerencsém volt egy jó megérzéssel.
balays: Én úgy látom, hogy elég aktívan kommenteltél a hírekhez, így sztem komoly esélyed van a törzstagoknak fenntartott helyet megcsípni. RAI*DEN valószínű bejut a 3. helyen, így a törzstagos hely totyak, közted és köztem fog eldőlni, bár megtippelni sem tudom, ki írt végül több hsz-t a megfelelő topicokba.
thri77: Rutin annak, akinek volt PS1-e.
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Amíg nem élesben jönnek a kérdések, hanem van idő utánajárni, addig kevés az esély, hogy a kérdéses feladatokon elhasalhat valaki (persze mellé lehet lőni, asszem a 2. héten volt egy első olvasatra nem egyértelmű kérdés). A szókereső feladatnál már nagyobb az esély, talán az volt a legkomplexebb és legtöbb figyelmet igénylő feladat eddig.
Amúgy én örülök neki, hogy a 3. forduló kérdései picit nehezebbek voltak, az ideális az lenne, ha valamennyire megrostálódna a mezőny és nem a hsz-szám döntene a 4-be kerüléskor.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A "hírekből betűk" dolgot fejtette már meg valaki amúgy?
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
