Én pl. speciel nem és nem hinném, hogy csak azoknak lenne jogosultsága részt venni, akik igen. Ettől persze a végső kvíz tekintetében ezerszer nagyobb esélyetek van, de attól még semmivel sem kevesebb ember az, akinek kimaradt a konzolos múlt...
balays: Igen, a blogbejegyzés még nekem is hátravan, de a végére tartogattam, mert értelemszerűen csak az esetben akartam vesződni vele, ha látok esélyt a döntőbe jutásra.
De nekem úgy rémlik, hogy a szabálymódosítás előtt is elég sokat írtál, persze ezt te látod át jobban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De persze enélkül is sztem ez viszonylag hamar megtalálható volt a google segítségével. 